KONST / Litografier / Färglitografi 14314155
nr 1431 4155
Gamil Gabra
(f. 1938), Sverige
"Corall". Signerad, numrerad 19/250. Färglitografi, bildmått: 52x70 cm, yttermått inklusive ram: 62x82 cm
Gamil Gabra, svensk bildkonstnär född i Kairo 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:15:52
14/11 15:48:08